Mecenas Karolina Kowalska w Dzień Dobry TVN

Opublikowano: 15.04.2024
Mecenas Karolina Kowalska w Dzień Dobry TVN

Jeśli ktoś z Państwa jeszcze nie widział i nie słyszał, z dumą informujemy, że nasza szanowana mecenas, Karolina Kowalska, pojawiła się w popularnym programie porannym Dzień Dobry TVN. 

W swoim cennym wywiadzie rzuciła światło na złożoną sytuację prawną dotyczącą naszych czworonożnych przyjaciół, szczególnie skupiając się na tym, co dzieje się z psem po rozstaniu pary.

Jeśli jeszcze nie obejrzałeś/aś tego materiału, gorąco polecamy go! Mec. Karolina Kowalska oferuje cenne informacje i specjalistyczną wiedzę na temat tego, jak prawo chroni nasze ukochane zwierzęta. 

Czy jesteś właścicielem zwierzęcia, entuzjastą prawa czy po prostu ciekawymi tematu? Ten wywiad jest dla Ciebie! Karolina Kowalska, choć temat ten znacząco odbiega od jej specjalizacji, postanowiła podzielić się swoją wiedzą i pasją do praw zwierząt biorąc udział w interesującej i pouczającej dyskusji.

Nie przegap szansy, aby być dobrze poinformowanym i dowiedzieć się więcej na temat prawnego otoczenia, w którym poruszają się nasze ukochane zwierzęta. Podziel się tym postem ze swoją siecią i rozpowszechnij tę wiadomość! Wspólnie podniesiemy świadomość społeczną.

Link do wywiadu: https://dziendobry.tvn.pl/dom/zwierzeta/z-kim-zostaje-zwierze-po-rozwodzie-prawniczka-wyjasnia-st6109821

Udostępnij wpis

Scroll to Top