Referencje od naszych klientów

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z r. pr. Karoliną Kowalską w ramach wykonywanego przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych projektu „Włączenie wyłączonych - aktywne instrumenty wsparcia osób niepełnosprawnych na rynku pracy”, realizowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.

Monika Bugajewska – Tykarska
Pełnomocnik do wykonywania czynności zarządzania sprawami Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

Kancelaria Kowalska Legal najwyższy poziom świadczonych usług, rzetelność i pełen profesjonalizm. R. pr. Karolina Kowalska charakteryzuje się ogromną wiedzą, wysoką kulturą obsługi oraz doskonałym doradztwem. Sprawy powierzone Pani Karolinie były wykonane zawsze z najwyższą starannością, zaangażowaniem i co najważniejsze skutecznością.

Sylwester Burda
Prezes Zarządu Akcesor Lublin Sp. z o.o.

Korzystanie z usług Radcy Prawnego Karoliny Kowalskiej z Kancelarii Kowalska Legal to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje fachowej pomocy w sprawach prawnych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu oraz indywidualnemu, rzetelnemu i wyczerpującemu podejściu do tematu mamy pewność, że zostanie zaproponowana skuteczna strategia rozwiązania problemu. Kowalska Legal to nie tylko prowadzenie spraw sądowych, lecz przede wszystkim porady prawne i bieżące wsparcie przy negocjowaniu umów i transakcji z zakresu prawa budowlanego. Wiedza i profesjonalizm przy negocjacjach dotyczących spraw spornych, przedstawienie możliwości pomocnych do przedsądowego rozwiązania konfliktu. Wszystkie oferowane usługi cechuje profesjonalizm sumienność i rzetelność a do tego wysoka kultura osobista gwarantują pełną satysfakcję.

Joanna Purpura
Prezes Zarządu ABM Construction Sp. z o.o.

Kancelaria godna polecenia każdemu, komu zależy na fachowej i rzetelnej pomocy w sprawach, które przez innych wydawałyby się kłopotliwe. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista i profesjonalizm!

Mikołaj Wawrzonek
Członek Zarządu Spółki Akcesland Sp. z o.o.

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dzięki Kancelarii Kowalska Legal jest miłe i przyjemne. Pani Karolina szybko i sprawie przygotowała wszelkie niezbędne dokumenty oraz wszystko wyjaśniała, aby założyć Spółkę w KRS 24. Wiedza prawnicza ogromna i bardzo dobra komunikatywność.

Mateusz Karpiński
Prezes Spółki Kakusiga.pl Sp. z o.o.

Kancelaria wykazuje zaangażowanie podczas realizowania poszczególnych zleceń. Biuro charakteryzuje się dużym profesjonalizmem, rzetelnością. Zmiana danych w KRS była szybka i mało kłopotliwa.

Kamil Sabak
Prezes Zarządu Spółki Akcesor Gorzów Sp. z o.o.

Z usług prawnych i doradczych mecenas Karoliny Kowalskiej z dobrymi efektami i przyjemnością korzystam od 5 lat. Pierwsza współpraca miała miejsce, gdy mec. K. Kowalska była wspólnikiem w znanej Kancelarii Juris. Świadczone usługi zawsze były i są na wysokim poziomie przy wielu trudnych zagadnieniach prawnych i specyfice naszego systemu prawnego. Sumienność, obowiązkowość i wiedza prawnicza są najlepszą referencją całego zespołu Kancelarii Kowalska Legal.

Marek Chojnacki
prezes firmy IZOMAR, obecnie emeryt dalej korzystający z usług kancelarii Kowalska Legal

Jestem niezmiernie zadowolony z okazji, aby napisać rekomendację usług Pani Karoliny Kowalskiej, Radcy Prawnego. Jesteśmy klientami Kancelarii Kowalska Legal i mieliśmy przyjemność korzystać z jej profesjonalnych usług jako naszego prawnika.

Pani Karolina Kowalska wykazuje się wyjątkowym profesjonalizmem, dbałością o szczegóły oraz terminowością. Jej zaangażowanie w nasze sprawy przekroczyło nasze oczekiwania, a jej dogłębna wiedza prawnicza pozwoliła nam skutecznie rozwiązać wiele kwestii prawnych. Pani Karolina jest nie tylko kompetentnym prawnikiem, ale także empatyczną osobą, która zawsze słuchała naszych potrzeb i udzielała jasnych i zrozumiałych odpowiedzi na nasze pytania.

Jesteśmy wdzięczni Pani Karolinie za jej doskonałą obsługę i wsparcie, które otrzymaliśmy. Jej zaangażowanie w nasze sprawy przyczyniło się do naszego sukcesu i poczuliśmy się pewnie w każdym etapie naszej współpracy.

Pani Karolina Kowalska to nie tylko radca prawny, ale również partner biznesowy, któremu możemy zaufać. Gorąco polecam jej usługi każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej i rzetelnej pomocy prawnej.

Yaser Attun Właściciel Mazzo sp. z o.o. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Yaser Attun
Właściciel Mazzo sp. z o.o. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Radca Prawny Karolina Kowalska z Kancelarii Kowalska Legal jest osobą, która świadczy usługi prawne na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, prowadzi sprawy terminowo i z najwyższą starannością. Pani Karolina Kowalska jest dla mnie zawsze dostępna telefonicznie oraz e-mailowo i na bieżąco rozwiązuje moje problemy prawne.

Jacek Olejnik
Prezes Zarządu JAS Technologie sp. z o.o.

Radca Prawny Karolina Kowalska z Kancelarii Kowalska Legal jest skutecznym prawnikiem prowadzącym sprawy przy zachowaniu najwyższej staranności i z dużym zaangażowaniem. Pani Karolina Kowalska posiada ponadto wiedzę merytoryczną dotyczącą zagadnień badawczo-rozwojowych, w tym w szczególności komercjalizacji wyników badań. 

Jacek Olejnik
Prezes Zarządu JAS Analytics sp. z o.o.

Doświadczona kancelaria, świadcząca bardzo wysoki poziom profesjonalnych usług z zakresu prawa spółek, jak również charakteryzuje się szybkością i skutecznością w podejmowanych działaniach, wysoką kulturą obsługi oraz trafnością podejmowanych decyzji. R. pr. Karolina Kowalska z Kancelarii Kowalska Legal to wiarygodny i pomocny partner biznesowy.

Sławomir Skowronek
Wiceprezes Zarządu Telakces.com Sp. z o.o. w restrukturyzacji

Zespół Kancelarii Kowalska Legal odznacza się wspaniałą wiedzą, profesjonalizmem, a przede wszystkim skutecznością! To co najbardziej sobie cenię we współpracy z Panią Mecenas Karoliną Kowalską to przede wszystkim wspaniały kontakt, który cały czas gwarantuje nam świetną współpracę. 

Bez wahania polecam Kancelarię Kowalska Legal w sprawach związanych z Prawem geologicznym i górniczym oraz cywilnym.

Pani Karolina skutecznie przeprowadziła nam dwa postępowania sądowe o wykup nieruchomości na podstawie art. 19 ust. 1 Prawa geologicznego i górniczego, dodatkowo sprawnie prowadzi nasze postępowania administracyjne, w tym przed Ministrem Klimatu i Środowiska.

Dariusz Wojciechowski
Prezes Zarządu Nexano Minerals sp. z o.o.

R. pr. Karolina Kowalska z Kancelarii Kowalska Legal wykazała się wyjątkowym zaangażowaniem w prowadzeniu skomplikowanych negocjacji z jednym z publicznych kontrahentów. Rzetelna analiza dokumentów, terminowość oraz sprostanie merytorycznie trudnym zagadnieniom z wąskich dziedzin prawa, w tym Prawa Geologicznego i Górniczego, stanowiły niewątpliwe atuty współpracy z kancelarią KL.

Prezes Zarządu HPC POLGEOL S.A.

Sebastian Wiśniewski
Prezes Zarządu HPC POLGEOL S.A.
Scroll to Top